Contact gegevens

Indien u meer informatie over een van onze activiteiten wenst, dan kunt u gebruik maken van onderstaande contact gegevens:

 

Activiteit Naam Contactgegevens
     
Uitwedstrijden Bus Wil & Annette Buscomite@FortunaSC.nl
Fortuniors (kids) Joep Pustjens Fortuniors@FortunaSC.nl
Sfeer acties & Tifo Andy Loi TGV@FortunaSC.nl
Activiteiten commissie Mireille Zuiverloon Activiteiten@FortunaSC.nl
Supportershome Yard Horeca@FortunaSC.nl
Veiligheid Eric de jong Info@FortunaSC.nl
Radio FSC Ger IJpeij Radio@FortunaSC.nl
Website FortunaSC Remco Lucassen Webmaster@FortunaSC.nl
Supporters Magazine Jeroen Loos Magazine@FortunaSC.nl
     
Algemene vragen Mark Arntz Info@FortunaSC.nl
Ledenadministratie  Ralf Ledenadmin@FortunaSC.nl
Account mgt Sponsoring Mark Arntz  Sponsoring@FortunaSC.nl
     
     
Bestuur    
Voorzitter FortunaSC Jeroen Loos Jeroen.Loos@fortunasc.nl
Secretaris FortunaSC Mark Arntz Mark.Arntz@FortunaSC.nl
Penningmeester FortunaSC Joep Pustjens Joep.Pustjens@FortunaSC.nl
Algemeen bestuurslid Remco Lucassen Remco.Lucassen@FortunaSC.nl
Algemeen bestuurslid Rick Gruijters Rick.Gruijters@FortunaSC.nl
Algemeen bestuurslid Peter Schols Peters.Schols@FortunaSC.nl
Algemeen bestuurslid Mireille Zuiverloon Mireille.Zuiverloon@FortunaSC.nl

Vereniging Fortuna Supporters Collectief 

KvK nr. 57874700
Bank nr. NL54RABO0150430175

Postbus 189, 6130 AD Sittard, 
 www.fortunasc.nl - info@fortunasc.nl

Ons Supportershome is gevestigd aan de Milaanstraat 120 te Sittard