Contact gegevens

Indien u meer informatie over een van onze activiteiten wenst, dan kunt u gebruik maken van onderstaande contact gegevens:

Activiteit Naam Contactgegevens
Uitwedstrijden Bus Arno & Petra Buscomite@FortunaSC.nl
Fortuniors Line-up Joep Pustjens Fortuniors@FortunaSC.nl
Ledenadministratie Ralf van Laar Ledenadmin@FortunaSC.nl
Activiteiten commissie Wibo Biermans Wibo.Biermans@FortunaSC.nl
Supportershome Martijn Weijman Horeca@FortunaSC.nl
Veiligheid vacature Info@FortunaSC.nl
Sponsoring vacature Sponsoring@FortunaSC.nl
Website FortunaSC Remco Lucassen Webmaster@FortunaSC.nl
Supporters Magazine Jeroen Loos Magazine@FortunaSC.nl
Afgevaardigde RvT Eric de Jong Eric.dejong@fortunasittard.nl
Algemene vragen Wibo Biermans Info@FortunaSC.nl
Fortuniors Activiteiten Mireille Zuiverloon Mireille.Zuiverloon@FortunaSC.nl
Bestuur
Voorzitter Martijn Weijman Martijn.Weijman@FortunaSC.nl
Secretaris vacature Info@FortunaSC.nl
Penningmeester Joep Pustjens Joep.Pustjens@FortunaSC.nl
Algemeen bestuurslid Wibo Biermans Wibo.Biermans@FortunaSC.nl
Algemeen bestuurslid Jeroen Loos Jeroen.Loos@FortunaSC.nl
Algemeen bestuurslid Mireille Zuiverloon Mireille.Zuiverloon@FortunaSC.nl
Algemeen bestuurslid René Mattheij Rene.Mattheij@fortunasc.nl
 

 

Vereniging Fortuna Supporters Collectief KvK nr. 57874700
Bank nr. NL54RABO0150430175

Postbus 189, 6130 AD Sittard,
www.fortunasc.nl – info@fortunasc.nl

Ons Supportershome is gevestigd aan de Milaanstraat 120 te Sittard