Contact gegevens

Indien u meer informatie over een van onze activiteiten wenst, dan kunt u gebruik maken van onderstaande contact gegevens:

Activiteit Naam Contactgegevens
Uitwedstrijden Bus Wil & Annette Buscomite@FortunaSC.nl
Fortuniors (kids) Joep Pustjens Fortuniors@FortunaSC.nl
Sfeer acties & Tifo Andy Loi TGV@FortunaSC.nl
Activiteiten commissie Mireille Zuiverloon Activiteiten@FortunaSC.nl
Supportershome Martijn Weijman Horeca@FortunaSC.nl
Veiligheid Mark Arntz Mark.Arntz@FortunaSC.nl
Sponsoring vacature  Sponsoring@FortunaSC.nl
Website FortunaSC Remco Lucassen Webmaster@FortunaSC.nl
Supporters Magazine Jeroen Loos Magazine@FortunaSC.nl
Afgevaardigde RvT Eric de Jong Eric.dejong@fortunasittard.nl
Algemene vragen Mark Arntz Info@FortunaSC.nl
Ledenadministratie Ralf van Laar Ledenadmin@FortunaSC.nl
Bestuur
Voorzitter Jeroen Loos Jeroen.Loos@FortunaSC.nl
Secretaris Mark Arntz Mark.Arntz@FortunaSC.nl
Penningmeester Joep Pustjens Joep.Pustjens@FortunaSC.nl
Algemeen bestuurslid Remco Lucassen Remco.Lucassen@FortunaSC.nl
Algemeen bestuurslid Peter Schols Peters.Schols@FortunaSC.nl
Algemeen bestuurslid Mireille Zuiverloon Mireille.Zuiverloon@FortunaSC.nl
Algemeen bestuurslid Vacature
Onze ereleden
Marc Verjans oud-voorzitter en medeoprichter Fortuna SC
Wim Jeurissen oud-secretaris en medeoprichter Fortuna SC

 

Vereniging Fortuna Supporters Collectief KvK nr. 57874700
Bank nr. NL54RABO0150430175

Postbus 189, 6130 AD Sittard,
www.fortunasc.nl – info@fortunasc.nl

Ons Supportershome is gevestigd aan de Milaanstraat 120 te Sittard