Skip to content
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Fortuna Supporters collectief

Fortuna Supporters collectief

Wij strijden voor onze helden

Primary Menu
  • Registreer nu!
  • Inloggen
  • Home
  • Forum
  • Fans
    • FAQ
    • Fortuniors
    • Fans op vakantie
    • Events
    • YNWA
  • Fortuna SC
    • Lid worden
    • Uitwedstrijden
    • Contact gegevens
    • Sponsoren
    • Voetbalpoule
    • Privacybeleid
  • Fortuna Sittard
    • Historie
    • Social media
  • Fanshop
  • Fortuna SC TV
  • Home
  • Belangrijk
  • Fortuna wint weer op inzet van Hagenezen:1-0
Belangrijk Fans Fortuna Sittard Wedstrijden

Fortuna wint weer op inzet van Hagenezen:1-0

By Fortuna SC / 09/11/2019

Na de zeperd tegen Fc Utrecht had de formatie van Sjort Ultee voor eigen publiek de kans om het blazoen wat op te poetsen. Dik 8500 toeschouwers zagen dat een getergd en strijdvaardig Fortuna Sittard met name in de eerste helft daar ook inhoud aan gaf. De geel-groenen wisten na de bekerzege ADO Den Haag uiteindelijk ook in de competitie in de Eredivisie te verslaan. De Fortunezen wonnen in eigen huis uiteindelijk met 1-0 van de Hagenaars.

De Sittardenaren zetten het Haagse team vanaf het beginsignaal onder druk, maar het duurde tot de 40ste minuut voordat de aanvallen van Fortuna Sittard met een doelpunt van Ciss werden bekroond. Pas laat in de eerste helft kregen de Hagenaars hun eerste kans van de wedstrijd, maar Koselev hield zijn kist schoon.

Zes minuten na de hervatting kreeg Fortuna Sittard de kans op 2-0 te komen. Tekie schoot op doel, Koopmans redde, maar Felix Passlack schoot in de rebound op de paal. Naarmate de tweede helft vorderde kwam Fortuna steeds meer onder druk te staan en kwam de thuisploeg een aantal keren goed weg.

De sfeer op het veld werd grimmiger toen notoire “kaartenpakkers” Beugelsdijk en Kramer serieuze pogingen ondernamen om de enkels van enkele Fortunezen af te zagen.  Beugelsdijk ,maakte zelf een forse overtreding op Amadou Ciss, maar de Hagenees kon maar niet begrijpen waarom daar ophef over werd gemaakt. In de studio van FOX Sports wordt gezegd dat Beugelsdijk ontsnapt aan een rode kaart, maar daar kan de verdediger alleen maar om lachen. “Kunnen jullie de beelden nog eens laten zien, want ik zie de overtreding niet”, zegt hij cynisch.Michiel Kramer maakte ook een heel gefrustreerde indruk tijdens het duel van ADO Den Haag bij Fortuna Sittard. De spits beging meerdere pittige overtredingen.  Marco van Basten heeft geen goed woord over voor het gedrag van Kramer. “Dat was wel agressiviteit, maar de verkeerde”, analyseert de ex-bondscoach van Oranje bij FOX Sports. “Dat is een patiënt hoor. Als je hem zo ziet denk je: jezus man, gedraag je een beetje. Waar men je mee bezig? Waarom zit je op voetbal? Omdat je het leuk vindt toch?”

Een paar minuten voor tijd kregen coach Sjors Ultee en zijn collega van ADO Den Haag een gele kaart na een overtreding van Beugelsdijk. Fortuna kreeg in de slotminuten nog een kans de score te vergroten, maar een voorzet van Tekie was te hard voor Diemers en de bal verdween voorlangs het Haagse doel. Zo bleef het 1-0.Fortuna Sittard pakt zo hele belangrijke punten en houdt het de spanning erin. Na 13 wedstrijden is de verhouding wedstrijden-punten bijna weer 1 op 1, wat normaal net voldoende voor lijfsbehoud zou moeten zijn en Fortuna heeft eindelijk drie teams nu onder zich. Het is daarbij duidelijk dat Ajax, Az, Utrecht en waarschijnlijk PSV  (als het in normale doen is) veel te goed zijn voor de Fortunezen en dat er kansjes liggen tegen de subtop (Vitesse, Heerenveen, Groningen, Willem 2, Feyenoord).  Thuis zullen de punten weer gepakt moeten worden, waarbij het super zou zijn als er uit ook eens punten worden gepakt, te beginnen uit in Zwolle!

Foto’s met dank aan Leo Everard

fb-share-icon
Tweet
Tags: ADO Den Haag

Heeft er ook iets mee te maken

  • Eindstand Voetbalpoule 22-23

    By Fortuna SC / 04/06/2023
  • Preview Fortuna Sittard- NEC Nijmegen

    By Fortuna SC / 27/05/2023
  • Preview Excelsior Rotterdam- Fortuna Sittard

    By Fortuna SC / 20/05/2023
  • Preview PSV Eindhoven- Fortuna Sittard

    By Fortuna SC / 13/05/2023
  • Preview Fortuna Sittard- Vitesse Arnhem

    By Fortuna SC / 06/05/2023

Berichtnavigatie

MVP Fortuna Sittard – ADO
Fortuna – FC Den Haag (1-0) in de media

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Recente Posts

  • RE: Eredivisie 2022/2023

    @fortuna54 vooral benieuwd obv wat hij gepresenteerd we...

    Door FSYouth , 1 uur geleden

  • RE: Eredivisie 2022/2023

    Je hebt gelijk inderdaad! Ook Jeffrey Vlug werd geprese...

    Door Fortuna54 , 2 uur geleden

  • RE: Eredivisie 2022/2023

    @fortuna54 daar heb ik het niet over, volgens mij kreeg...

    Door FSYouth , 2 uur geleden

  • RE: Eredivisie 2022/2023

    Nogmaals: Er zijn elk seizoen wel spelers die niet vold...

    Door Fortuna54 , 3 uur geleden

  • RE: Eredivisie 2022/2023

    @fortuna54 vergeet Jeffrey Vlug niet

    Door FSYouth , 3 uur geleden

Recente Topics

  • Eredivisie 2022/2023

    Door Gladiool 1 maand geleden

  • 本科▧Bath原版毕业证书,办巴斯大学文凭证书成绩单Q/微328970823定制Bath硕士文凭证书,办Bath学位证书,办Bath文凭证书高仿学生ID卡offer学位证书University of Bath Diploma

    Door Anoniem 4 maanden geleden

  • Fortuna Sittard app

    Door grow76 6 maanden geleden

  • Gesigneerd Burak Yilmaz Shirt

    Door sergen-samson 6 maanden geleden

  • Interview Embalo en Pinto stel je vragen!

    Door Boy de Kort 7 maanden geleden

Recente commentaren

  • LU op Preview FC Utrecht- Fortuna Sittard
  • fsc68 op Preview Fortuna Sittard- PEC Zwolle en info Supportershome
  • LU op Fortuna heeft kans om succesreeks door te trekken
  • Sideburn op Fortuna-koppel Cor en Pauline blijven altijd bij ons
  • Danny Palmen op Fortuna mist thuis 12e man om het verschil te maken

Categorieën

  • Belangrijk
  • Fans
  • Fortuna SC TV
  • Fortuna Sittard
  • Fortunasc
  • Fortuniors
  • Voetbalpoule
  • Wedstrijden

Tags

2009 2018 ADO Den Haag ajax awayday awaydays az beker carnaval column de graafschap emmen excelsior fanshop fc emmen fc utrecht feyenoord Fortuna SC fortuna sc tv Fortuna Sittard fortuniors gigs heerenveen heracles almelo historie interview kaartverkoop Koselev maandklassement mvp NAC Breda open dag pec zwolle preview psv roda jc uitwedstrijd vitesse voetbalpoule voorbeschouwing voortbestaan vvv-venlo wedstrijdverslag Willem II zwolle

Archieven

dat is mie Zitterd, Zitterd allein, sjooner plaetsjke vèndj geer neet ein

 

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube